ABI Promedical, SIA

ABI Promedical, SIA

Ventspils 63, Rīga LV-1046 www.abipromedical.com
www.abipromedical.com
Pakalpojumi

Pakalpojumi

Par mums

Par mums

Cenas

Cenas

Pārskats

Mūsu klīniskajā praksē mēs pieturamies viedoklim par to, lai sniegtu pakalpojumus rehabilitācijas medicīnā, ievērojot katras personas individuālās prasības. Svarīgs faktors ABI Promedical - ar tieksmi sniegt labākās rehabilitācijas stratēģijas ne tikai šodienai, bet arī rītdienai. Centieni ABI Promedical rehabilitācijas medicīnas zonā papildina lieliska infrastruktūra un atrašanās vieta, kas atrodas Ventspils ielā 63, Rīgā.
Rehabilitācijas centrs ABI Promedical ir viens no rehabilitācijas centriem ar speciālo ārstniecisko programmu.
Aicinām jūs uz ABI Promedical un ceram, ka jūs pieņemsiet mūsu uzaicinājumu un, atrodoties šajā centrā, jūs uzzināsiet vairāk par mūsu ārstniecību, terapiju un nākotnes izpētes darbiem.


Kas mēs esam

ABI Promedical – t.i. rehabilitācijas centrs, virzīts, lai izlabotu dzīves kvalitāti mūsu pacientiem. Mūsu pienākums ir virzīt uz priekšu iegūtās zināšanas par fiziskām un neiroloģiskām traumām. Centrs piedāvā plaša spektra ārstniecību ar problēmām rehabilitācijas medicīnā, rehabilitācijas terapiju un novatoriskas klīniskas programmas katram klientam personīgi.

Ko mēs darām

ABI Promedical dod cerību tiem, kuriem ir neiroloģiski un skeleta-muskuļu traucējumi, radušies no daudzām kaitēm: ieskaitot insulta, galvas smadzeņu traumām, mugurkaula bojājumiem, sporta traumām, sirds-plaušu, neiroloģiskām un skeleta-muskuļu saslimšanām. Cerība prasa jauninājumus un lieliskas zināšanas, un katru dienu kopā ar mūsu zinātniekiem un ārstiem mēs pārveidojam inovatīvus pētījumus rehabilitācijas perspektīvās metodēs. Mūsu specializētā klīnika veiks revolūciju terapijas ārstniecībā, paātrinot procesu – pārveidojot teorētskas zināšanas rezultātā, mainot dzīvi klientam.
Cilvēkiem, kuri dzīvo ar fiziskām vai neiroloģiskām slimībām, kas pasliktina viņu iespējas rūpēties par sevi, strādāt vai socializēties, nepieciešami atklājumi. Viņiem un viņu ģimenēm nepieciešama ārstniecība. Viņiem vajadzīga cerība.


Kontakti

Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.

Kontaktforma
Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.
Lūdzu aizpildīt visus formas laukus!
Atcelt
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Atsauksmes

Šis centrs man ļoti palīdzēja atgriezties normālā dzīvē pēc nopietnām muguras un ceļa sāpēm un atsākt savu karjeru. Es vienmēr esmu pateicīga un atbalstu🥰💃😇. Lūdzu, dalieties un atbalstiet. Paldies👍🙏🙏🙏

Доктор Дехбанди очень помог. Я давно страдаю от болей в пояснице и лечусь во многих центрах в Латвии с минимальными результатами. Он объяснил мне, почему у меня эта проблема, вылечил мою боль в спине и научил меня, как предотвратить и делать правильные упражнения для моей спины. Центр уникален, и персонал был очень полезным и профессиональным. Я не могу не поблагодарить доктора Дехбанди и центр. Рекомендую центр и услуги, предоставляемые центром.

Pievieno savu atsauksmi

Atslēgvārdi

Juridiskā informācija

Reģistrācijas apliecības numurs 40003528863

PVN numurs LV40003528863

Juridiskā adrese Ventspils iela 63, Rīga, LV-1046

Iesniegtie gada pārskati 2021

Īpašnieki 2

Dibināts 25.01.2001

Amatpersonu skaits 2

Apskatīt

Izvērstā izziņa (Apskatīt paraugu)

Amatpersonas, īpašnieki, apgrozījums, peļņa, komercķīlas, nodrošinājumi, kontakti u.c. aktuālā, vēsturiskā informācija.
Apskatīt

Gada pārskats par 2021. gadu

Aktuālā bilance, peļņas un zaudējumu aprēķins, naudas plūsma u.c. pielikumi – skenēts / EDS formāts.

Darba laiks

Šobrīd slēgts

Pirmdiena: 9:00-19:00

Otrdiena: 9:00-19:00

Trešdiena: 9:00-19:00

Ceturtdiena: 9:00-19:00

Piektdiena: 9:00-19:00

Sestdiena: brīvdiena

Svētdiena: brīvdiena

Atrašanās vieta

Attēli 5

Saistītie resursi