Bf

"Banketu fabrika", SIA

Ģertrūdes 37, Rīga, LV-1011 www.banketufabrika.lv

Par mums

Banketu Fabrika – ēdināšanas uzņēmums, kas organizē izbraukuma banketus. Uzņēmums piedāvā dažāda līmeņa furšeta un banketa galdu klāšanu korporatīvajiem klientiem un ģimenes svinībām jebkurā vietā. Uzņēmums organizē piegādi un galdu klāšanu. Izbraukuma banketu organizēšana ģimenes svinībām, birojiem un korporatīviem pasākumiem. Ēdiena piegāde ērtās kastēs. Mazās uzkodas, uzkodu plates un karstie ēdieni plašā klāstā. Galdu klāšana bērnu ballītēm rotaļu istabās un mājās. Plašs bērnu ēdienkartes piedāvājums. Ēdiena piegāde un galdu klāšana. Izbraukuma ēdināšanas pakalpojumi. Ēdienkartes sastādīšana brokastīm, launagam, pusdienām un vakariņām. Piedāvājumā tējas, kafijas pauzes un saldumi. Piegāde, galdu klāšana un apkalpošana. Klājam saldumu galdus jūsu svinībām – lielus un mazus. Bērniem un pieaugušajiem. Sastādām individuālas ēdienkartes ģimenes svinībām, kāzām, korporatīviem pasākumiem. Liela saldo desertu izvēle. Piegāde un saldumu galdu klāšana.

Piegāde

 • Pieteikumus banketiem un tortēm pieņemam vismaz 24-36 stundas pirms pasākuma.
 • Pasūtījumu var noformēt ātrāk un bez maksas saņemt konditorejā pasūtījumu dienā no plkst. 12.00.

 • Izbraukuma banketi

  Izvēlies mūsdienīgu banketu veidu: svaigu ēdienu skaistā, ērtā iepakojumā, kastītēs. Mēs piegādāsim mobilo banketu uz jebkuru vietu - mājām, biroju, konferenču zāli, laulības reģistrācijas vietu, viesu namu, meža laukumu.

  Kontakti

  Atslēgvārdi

  Juridiskā informācija

  Reģistrācijas apliecības numurs 40203167840

  Juridiskā adrese Rīga, Aleksandra Čaka iela 130A - 76, LV-1012

  Īpašnieki 1

  Dibināts 12.09.2018

  Amatpersonu skaits 1

  Creditinfo

Atrašanās vieta

Raksts

IMG_3416

Ēdināšanas serviss "Banketu Fabrika". Ērti. Stilīgi. Garšīgi.

Vai plānojat svinības? Mēs braucam pie jums! Pavadiet svētkus kopā ar mums – ēdināšanas servisu "Banketu Fabrika". Ērti. Stilīgi. Garšīgi.