D

"Datorlietas". SIA

Klusā 9, Rīga, LV-1013 www.datorlietas.lv

Par mums

Pēdējā gada laikā ievērojami pieaudzis portatīvo datoru displeju un akumulatoru tirdzniecības apjoms, kam par iemeslu jāmin ļoti konkurētspējīgā cena un serviss, kā arī pieredze un zināšanas attiecīgajos segmentos. Tāpat jāmin fakts, ka arvien biežāk klienti meklē kvalitatīvu servisu kādā šaurā segmentā un nākotnē neizmantos tādu interneta vietņu pakalpojumus, kurās klients var, piemēram, nopirkt vienviet auto riepas, portatīvā datora ekrānu un magoņu bulciņas. Papildus, sadarbojoties ar partneriem, piedāvajam arī citus IT nozares pakalpojumus - jaunas un lietotas tehnikas tirdzniecību, visa veida biroja tehnikas remontu un apkalpošanu, tīklu un videonovērošanas sistēmu projektēšanu un montāžu, mājaslapu izstrādi un administrēšanu u.c.

Portatīvo un viedtālruņu serviss

Kā pamatvirziens savulaik izvēlēts strauji augošais portatīvo datoru tirgus, taču, ņemot vērā lielo konkurenci jaunu datoru tirdzniecībā, esam izvēlējušies galveno akcentu likt uz kvalitatīvu servisu un piedāvāt maksimāli plašu portatīvo datoru rezerves daļu klāstu, kurš ir pieejams uz vietas.

Kontakti

Atslēgvārdi

Juridiskā informācija

Reģistrācijas apliecības numurs 40103785135

Juridiskā adrese Ikšķiles nov., Ikšķile, Skolas iela 13-32, LV-5052

Iesniegtie gada pārskati 2018

Īpašnieki 1

Dibināts 30.04.2014

Amatpersonu skaits 1

Apskatīt

Izvērstā izziņa (Apskatīt paraugu)

Amatpersonas, īpašnieki, apgrozījums, peļņa, komercķīlas, nodrošinājumi, kontakti u.c. aktuālā, vēsturiskā informācija.
Apskatīt

Gada pārskats par 2018. gadu

Aktuālā bilance, peļņas un zaudējumu aprēķins, naudas plūsma u.c. pielikumi – skenēts / EDS formāts.

Creditinfo

Atrašanās vieta

Raksts

datoru_remonts_un_serviss

SIA Datorlietas - datoru remonts un serviss, portatīvo datoru rezerves daļas

Datoru remonts un serviss ir jāuztic jomas speciālistiem, lai datora remonts būtu veikts kvalitatīvi un profesionāli. Datoru remonts un serviss ir pakalpojumus, ko piedāvā uzņēmums SIA Datorlietas.