FCD

"Fitline Cold Drinks", SIA

Brīvības 180, Rīga, LV-1012 www.cellreset.lv

Par mums

Cell reset tulkojumā nozīmē šūnu pārstartēšana. Tā ir veselības atjaunošanas uztura programma, kuras mērķis ir aktivizēt vielmaiņu/metabolismu un izvadīt liekos tauku kilogramus. Tievēšanas programma ir viegli izpildāma, jo sevī iekļauj plašas iespējas ēdienkartes izvēlē, tajā pašā laikā katrs solis ir detalizēti aprakstīts. Tā ir piemērojama gan prasīgiem kungiem, kuri ikdienā pieraduši ēst sātīgi, gan tiem, kas ikdienā pieraduši uzņemt vieglu ēdienu, tai skaitā veģetāriešiem. Tievēšanas programma vienlīdz labi strādā kā jaunākai paaudzei, tā arī vecākai paaudzei, kuru vielmaiņa jau kļuvusi gausa, un, protams, arī sportistiem. Rezultāti ir visiem!

Piedāvājam cellRESET 28 tievēšanas programmas divus variantus. Arī budžeta, jeb mini variants ļauj sasniegt tikpat labus rezultātus, tomēr vairāk piemērots "slinkiem" lietotājiem, jo no programmas izslēgts probiotiskais jogurts, kurš jāgatavo mājas apstākļos, iegūstot vienmēr svaigu un veselīgu maltīti ne tikai sev, bet arī visai ģimenei.

Kontakti

Atslēgvārdi

Juridiskā informācija

Reģistrācijas apliecības numurs 40103192080

Juridiskā adrese Ādažu nov., Baltezers, Alderu iela 43, LV-2164

Iesniegtie gada pārskati 2019

Īpašnieki 1

Dibināts 22.09.2008

Amatpersonu skaits 2

Apskatīt

Izvērstā izziņa (Apskatīt paraugu)

Amatpersonas, īpašnieki, apgrozījums, peļņa, komercķīlas, nodrošinājumi, kontakti u.c. aktuālā, vēsturiskā informācija.
Apskatīt

Gada pārskats par 2019. gadu

Aktuālā bilance, peļņas un zaudējumu aprēķins, naudas plūsma u.c. pielikumi – skenēts / EDS formāts.

Creditinfo

Atrašanās vieta

Raksts

fitline_cold_drinks_sia_b6sr6_001_800x400

cellRESET svara korekcijas programma

Kā notievēt – šo jautājumu noteikti kaut reizi dzīvē sev ir uzdevis ikviens. Aptaukošanās ne tikai kaitē vizuālajam tēlam, bet gluži tāpat kā paaugstināta temperatūra – tā norāda uz veselības problēmu!