Healthstore.lv, medicīnas preču, medicīnas aprīkojuma internetveikals

Healthstore.lv, medicīnas preču, medicīnas aprīkojuma internetveikals

Jūrmalas gatve 37g, Rīga, LV-1067 www.healthstore.lv
www.healthstore.lv
Medicīnas tehnika

Medicīnas tehnika

Tehniskie palīglīdzekļi

Tehniskie palīglīdzekļi

Preces aprūpei

Preces aprūpei

Uzņēmuma klienti un partneri

Mūsu partneri: ražotāji, kas pierādījuši, ka ražo augstas kvalitātes preču sortimentu. Mūsu klienti: Ārsti-dermatologi, kosmetologi un pārējie speciālisti, kas pēta pēdējās izmaiņas kosmetoloģijā, kā arī lieto tās praksē. Pasūtiet pie mums, un mēs piegādāsim Jums vislabāko. Medicīnas preces, inhalatori, palīglīdzekļi invalīdiem, ortozes, asinsspiediena mērītāji. Mēs piedāvājam medicīnas preces un medicīnas iekārtas, ratiņkrēslus un citus tehniskos palīglīdzekļus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, pārtika bērniem, preces senioriem, rehabilitācijas preces un aprīkojumu, ortozes.

Par uzņēmumu

SIA "Golan Group" ir kompānija, kuras pamatdarbības veids ir tirdzniecība. Mūsu mērķis: piedāvāt Latvija tirgū augstas kvalitātes preci skaistumam un veselībai, lai mūsu pircēji pilnībā varētu sajust kosmētisko līdzekļu kvalitāti. Mēs vienmēr pētām jauninājumus medicīnas un kosmetoloģijas sfērā. Pie mums strādā kvalificēti speciālisti, tāpēc rūpīgi atlasām ražotājfirmas.

Garantija

Katrai precei, kas nopirkta veikalā Healthstore.lv, ir ražotāja garantija. Garantijas termiņš var būt dažāds, tas ir uzrādīts preces aprakstā. Ja garantijas laikā ir radušās pretenzijas par iegādātās preces kvalitāti, Jums ar preci, tās garantijas apliecību un apmaksu apliecinošiem dokumentiem jāvēršas pie garantijas apliecībā norādītā servisa nodrošinātāja.

Kontakti

Saistītie uzņēmumi

Atsauksmes

Profesionāla attieksme

Jānis Bērziņš 2019. gada 9. oktobrī 11:48
Pievieno savu atsauksmi

Atslēgvārdi

Darba laiks

Šobrīd slēgts

Pirmdiena: 10:00-18:00

Otrdiena: 10:00-18:00

Trešdiena: 10:00-18:00

Ceturtdiena: 10:00-18:00

Piektdiena: 10:00-18:00

Sestdiena: brīvdiena

Svētdiena: brīvdiena

Atrašanās vieta

Attēli 32

Saistītie resursi