Plv

"PlayTables.lv", internetveikals

K.Ulmaņa gatve 5, Rīga, LV-1004 www.playtables.lv/

Par mums

Mūsu aizraušanās ar sporta un atpūtas preču tirdzniecību sākās jau 2008.gada rudenī, kad tika atvērts mūsu sporta preču internetveikals. Kopš tā laika, pastāvīgi papildinot piedāvāto preču klāstu, uzkrājot neaizvietojamu pieredzi darbā ar partneriem un klientiem, kā arī attīstoties interneta vidē, veiksmīgi strādājam ar vienu no mūsu galvenajām vērtībām - mūsu mērķis ir nodrošināt preces sportam un atpūtai, ļaujot attīstīt aktīva dzīvesveida piekritēju kustību! Mēs novērtējam laiku, ko pavadām draugu un ģimenes lokā - tieši tāpēc pievēršam īpašu uzmanību produktiem, kas izmantojami aktīvai atpūtai mājas apstākļos. Mēs esam oficiālie Cornilleau (Francija) un Sponeta (Vācija) tenisa galdu un galda tenisa inventāra izplatītāji, tāpat arī nodrošinām plašu Garlando (Itālija) galda futbola produktu klāstu un KBT - rotaļu laukumu elementu - pieejamību gan fiziskām, gan juridiskām personām Latvijā un ārpus tās robežām.

Piedāvājam neizejot no mājas jebkurā diennakts laikā iegādāties preces atpūtai un sportošanai, tai skaitā:

 • viss novusam
 • viss biljardam
 • galda futbols un hokejs
 • pokera kārtis, žetoni, kāršu galdi
 • fitness
 • trenežieri un svaru inventārs
 • batuti
 • slidkalniņi
 • aprīkojums rotaļu laukumiem
 • smilšu kastes
 • piepūšamās atrakcijas un to noma

 • Par mums

  Lai gan mūsu prioritāte ir galda teniss, piepūšamo atrakciju noma, biljards un novuss, produktu klāstā atradīsiet gan visu nepieciešamo bērnu rotaļlaukumu noformēšanai, gan plašu galda spēļu klāstu, batutus, bumbas, trenažierus, produktus florbolam un daudz ko citu - sports ir mūsu kaislība un ar prieku šo pozitīvo aizraušanos nodosim arī jums! Mūsu mājas lapā ir pieejama ne tikai sporta un atpūtas preču iegāde, bet arī piepūšamo atrakciju noma dažādiem bērnu pasākumiem. Mēs ar prieku uzklausīsim sadarbības piedāvājumus, jo atbalstām aktīvu dzīvesveidu veicinošus pasākumus - skolās, universitātēs un arī ārpus tām. Piedāvājam arī biljarda galdu, spēļu galdu un novusa galdu montāžu, apkopi un remontu - mēs novērtējam ilgtermiņa sadarbību un katru no mūsu klientiem! Ar sveicieniem, Jūsu PlayTables.lv komanda

  Kontakti

  Atslēgvārdi

  Juridiskā informācija

  Reģistrācijas apliecības numurs 40103361576

  Juridiskā adrese Mārupes nov., Mārupe, Sēļu iela 10, LV-2167

  Iesniegtie gada pārskati 2019

  Īpašnieki 2

  Dibināts 28.12.2010

  Amatpersonu skaits 2

  Apskatīt

  Izvērstā izziņa (Apskatīt paraugu)

  Amatpersonas, īpašnieki, apgrozījums, peļņa, komercķīlas, nodrošinājumi, kontakti u.c. aktuālā, vēsturiskā informācija.
  Apskatīt

  Gada pārskats par 2019. gadu

  Aktuālā bilance, peļņas un zaudējumu aprēķins, naudas plūsma u.c. pielikumi – skenēts / EDS formāts.

  Creditinfo

Atrašanās vieta

Raksts

photo_4108

Internetveikals "PlayTables.lv"

Trenažieri palīdzēs efektīvāk veikt fiziskās aktivitātes, tādā veidā sasniedzot savus fitnesa mērķus. Daudzi pētījumi ir pierādījuši, ka fiziskās aktivitātes palielina ķermeņa enerģijas līmeni.