Turpinām strādāt klātienē!

"Repa", SIA, Iekraušanas - izkraušanas tehnikas centrs - serviss

"Repa", SIA, Iekraušanas - izkraušanas tehnikas centrs - serviss

Maskavas 326a, Rīga, LV-1063 www.repa.lv
www.repa.lv
Celtniecības tehnika

Celtniecības tehnika

Iekraušanas-izkraušanas tehnika

Iekraušanas-izkraušanas tehnika

Noma

Noma

Par mums

Uzņēmums REPA SIA piegādā rezerves detaļas un komponentus celtniecības un iekraušanas tehnikai. REPA SIA ir oficiālais SANY, HELI, OMG, PRAMAC, BULMOR, MOROOLA, TMK, FRD dīleris un pie mums jūs varat iegadāties oriģinālas rezerves detaļas par labākām cenām ar labākiem piegādes laikiem un kvalitātes garantiju. REPA SIA piedāvā arī oriģinālas un alternatīvas rezerves detaļas un komponentus citu zīmolu tehnikai. REPA SIA piedāvā industriālas un OTR riepas, piegādātāji: BILLIKEN, CONTINENTAL, BARUM un FOREVER. Noliktavā piedāvājam arī gumijas kāpurķēdes un iekrāvēju dakšas, kā arī daudzus citus unificētus komponentus. Uzņēmums REPA SIA var pilnībā nodrošināt ar rezerves daļām un komponentiem uzņēmumu, kuram auto parkā ir celtniecības vai iekraušanas tehnika.

Iekraušanas un izkraušanas tehnika

HELI
  • Dīzeļiekrāvējs
  • Gāzes vai Gāz/benzīnu iekrāvējs
  • Četri riteņu elektroiekrāvējs
  • Trīs riteņu elektroiekrāvējs
  • Elektroplatforma
  • Noliktavas aprīkojums
OMG
  • Rokas ratiņa
  • Elektroiekrāvējs
  • Elektriskie palešu ratiņi
  • Palešu krāvēji
SANY ir viens no tirgus līderiem celtniecības un industriālās tehnikas ražotājiem. SANY ekskavatorus ražo Ķīnā, mūsdienīgās rūpnīcās pēc visaugstākajiem kvalitātes standartiem. SANY ekskavatori pierādījuši ka ir izturīgi un uzticami pat sarežģītos darba apstākļos, tehniku atšķir manevrētspēja, lietošanas ērtums, ražība. SANY ekskavatoros dzinēji tiek izmantoti no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā YANMAR, ISUZU, CUMMINS, DEUTZ. Hidraulika un komponenti no REXROTH (BOSCH grupa), KPM (Kawasaki Presicion Machinery), CASAPPA.

Mūsu pakalpojumi

Iekraušanas, izkraušanas un noliktavas tehnikas tirdzniecība, noma, serviss. Sadarbojamies ar būvniecības, tirdzniecības un ražošanas uzņēmumiem, publiskajā, kā arī privātajā sektorā. Spējam nodrošināt pilnu nomas servisu gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Piegādājam augstas kvalitātes jaunu un lietotu tehniku, rezerves daļas, kā arī veicam apkopes un sniedzam servisa pakalpojumus visā Latvijā. REPA SIA ir oficiālais SANY, HELI, OMG, PRAMAC, BULMOR, MOROOLA, TMK, FRD dīleris.

Kontakti

Atsauksmes

 

2019. gada 2. decembrī 10:46
Pievieno savu atsauksmi

Pielikumi

Atslēgvārdi

Pakalpojuma sniegšanas vieta

Alsungas, Carnikavas, Garkalnes, Iecavas, Inčukalna, Mālpils, Mārupes, Ropažu, Skrīveru, Stopiņu, Sējas, Ādažu novadi, Ainaži, Aizkraukle, Aizpute, Aknīste, Aloja, Alūksne, Ape, Auce, Baldone, Baloži, Balvi, Bauska, Brocēni, Cesvaine, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Durbe, Grobiņa, Gulbene, Ikšķile, Ilūkste, Jaunjelgava, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Kalnciems, Kandava, Kuldīga, Kārsava, Lielvārde, Liepāja, Limbaži, Lubāna, Ludza, Līgatne, Līvāni, Madona, Mazsalaca, Ogre, Olaine, Piltene, Preiļi, Priekule, Pāvilosta, Pļaviņas, Rēzekne, Rīga, Rūjiena, Salacgrīva, Salaspils, Saldus, Saulkrasti, Sigulda, Skrunda, Staicele, Subate, Tukums, Valmiera, Vangaži, Varakļāni, Ventspils, Viesīte, Viļaka, Viļāni, Zilupe, Ķegums, + vēl 445 pagastos

Darba laiks

Šobrīd slēgts

Pirmdiena: 9:00-17:30

Otrdiena: 9:00-17:30

Trešdiena: 9:00-17:30

Ceturtdiena: 9:00-17:30

Piektdiena: 9:00-17:30

Sestdiena: brīvdiena

Svētdiena: brīvdiena

Atrašanās vieta

Attēli 26

Preču zīmes

SANY
TCM
HELI
OMG
MITSUBISHI
YALE
HYSTER
CROWN
HYUNDAI
CLARK
KOBELCO
DOOSCAN
CASE
TAKEUCHI
KUBOTA
KOMATSU
CAT
JCB
LIEBHERR
TEREX
LINDE
NISSAN FORKLIFT
bulmor
frd
morooka
tmk
HITACHI

Saistītie resursi