"Repa", SIA, Iekraušanas - izkraušanas tehnikas centrs - serviss

"Repa", SIA, Iekraušanas - izkraušanas tehnikas centrs - serviss

Maskavas 326, Rīga, LV-1063 www.repa.lv
www.repa.lv

Par mums

Uzņēmums REPA SIA piegādā rezerves detaļas un komponentus celtniecības un iekraušanas tehnikai. REPA SIA ir oficiālais HITACHI, TCM, HELI, OMG, PRAMAC, BULMOR, MOROOLA, TMK, FRD dīleris un pie mums jūs varat iegadāties oriģinālas rezerves detaļas par labākām cenām ar labākiem piegādes laikiem un kvalitātes garantiju. REPA SIA piedāvā arī oriģinālas un alternatīvas rezerves detaļas un komponentus citu zīmolu tehnikai. REPA SIA piedāvā industriālas un OTR riepas, piegādātāji: BILLIKEN, CONTINENTAL, BARUM. Noliktavā piedāvājam arī gumijas kāpurķēdes un iekrāvēju dakšas, kā arī daudzus citus unificētus komponentus. Uzņēmums REPA SIA var pilnībā nodrošināt ar rezerves daļām un komponentiem uzņēmumu, kuram auto parkā ir celtniecības vai iekraušanas tehnika.

Iekraušanas un izkraušanas tehnika

HELI
 • Dīzeļiekrāvējs
 • Gāzes vai Gāz/benzīnu iekrāvējs
 • Četri riteņu elektroiekrāvējs
 • Trīs riteņu elektroiekrāvējs
 • Elektroplatforma
 • Noliktavas aprīkojums
OMG
 • Rokas ratiņa
 • Elektroiekrāvējs
 • Elektriskie palešu ratiņi
 • Palešu krāvēji

 • Mūsu pakalpojumi

  Iekraušanas, izkraušanas un noliktavas tehnikas tirdzniecība, noma, serviss. Sadarbojamies ar būvniecības, tirdzniecības un ražošanas uzņēmumiem, publiskajā, kā arī privātajā sektorā. Spējam nodrošināt pilnu nomas servisu gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Piegādājam augstas kvalitātes jaunu un lietotu tehniku, rezerves daļas, kā arī veicam apkopes un sniedzam servisa pakalpojumus visā Latvijā. REPA SIA ir oficiālais HITACHI, TCM, HELI, OMG, PRAMAC, BULMOR, MOROOLA, TMK, FRD dīleris.

  Kontakti

  Atsauksmes

   

  2019. gada 2. decembrī 10:46
  Pievieno savu atsauksmi

  Pielikumi

  Atslēgvārdi

  Pakalpojuma sniegšanas vieta

  Alsungas, Carnikavas, Garkalnes, Iecavas, Inčukalna, Mālpils, Mārupes, Ropažu, Skrīveru, Stopiņu, Sējas, Ādažu novadi, Ainaži, Aizkraukle, Aizpute, Aknīste, Aloja, Alūksne, Ape, Auce, Baldone, Baloži, Balvi, Bauska, Brocēni, Cesvaine, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Durbe, Grobiņa, Gulbene, Ikšķile, Ilūkste, Jaunjelgava, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Kalnciems, Kandava, Kuldīga, Kārsava, Lielvārde, Liepāja, Limbaži, Lubāna, Ludza, Līgatne, Līvāni, Madona, Mazsalaca, Ogre, Olaine, Piltene, Preiļi, Priekule, Pāvilosta, Pļaviņas, Rēzekne, Rīga, Rūjiena, Salacgrīva, Salaspils, Saldus, Saulkrasti, Sigulda, Skrunda, Staicele, Subate, Tukums, Valmiera, Vangaži, Varakļāni, Ventspils, Viesīte, Viļaka, Viļāni, Zilupe, Ķegums, + vēl 445 pagastos

Darba laiks

Šobrīd slēgts

Pirmdiena: 9:00-17:30

Otrdiena: 9:00-17:30

Trešdiena: 9:00-17:30

Ceturtdiena: 9:00-17:30

Piektdiena: 9:00-17:30

Sestdiena: brīvdiena

Svētdiena: brīvdiena

Atrašanās vieta

Attēli 18

Preču zīmes

HITACHI
TCM
HELI
OMG
MITSUBISHI
YALE
HYSTER
CROWN
HYUNDAI
CLARK
KOBELCO
DOOSCAN
CASE
TAKEUCHI
KUBOTA
KOMATSU
CAT
JCB
LIEBHERR
TEREX
LINDE
NISSAN FORKLIFT
bulmor
frd
morooka
tmk

Saistītie resursi