RILtd

"Ripo International Ltd.", SIA

Katlakalna 11, Rīga, LV-1073 www.ripo-baltic.com

Par uzņēmumu

1993. gadā dibinātais uzņēmums RIPO International ir kļuvis par vienu no vadošajiem garāžas vārtu ražotājiem Latvijā. Tā potenciāls un veiksmes atslēga ir profesionāli darbinieki, augstas kvalifikācijas meistari un atbildība pret klientu. RIPO uzņēmumā norit pilna cikla ražošanas process ar modernām projektēšanas un ražošanas tehnoloģijām. Plašās ražošanas telpas un noliktava ļauj maksimāli automatizēt procesu un būt elastīgiem produkcijas izgatavošanā. RIPO International ražo arī insektu sietus un dažādu veidu žalūzijas un ruļļu slēģus, kā arī piedāvā virtuves mēbeles, bīdāmās durvis, starpsienu sistēmas un mājlietas, kas nodrošina pilnvērtīgu iekštelpas vides izveidi. Materiālu klāstā un krāsu paletē atspoguļojas šī brīža tendences un aktualitātes. RIPO mainās līdzi laikam!

Pakalpojumi

RIPO uzņēmumā norit pilna cikla ražošanas process ar modernām projektēšanas un ražošanas tehnoloģijām. Plašās ražošanas telpas un noliktava ļauj maksimāli automatizēt procesu un būt elastīgiem produkcijas izgatavošanā.

Produkti

RIPO ražo arī virtuves mēbeles, bīdāmās durvis, starpsienu sistēmas, insektu sietus un dažādu veidu žalūzijas un ruļļu slēģus, kā arī piedāvā mājlietas, kas nodrošina pilnvērtīgu iekštelpas vides izveidi. Materiālu klāstā un krāsu paletē atspoguļojas šī brīža tendences un aktualitātes. RIPO mainās līdzi laikam!

Kontakti

Atslēgvārdi

Juridiskā informācija

Reģistrācijas apliecības numurs 40003120298

Juridiskā adrese Rīga, Katlakalna iela 11, LV-1073

Iesniegtie gada pārskati 2019

Īpašnieki 3

Dibināts 11.03.1993

Amatpersonu skaits 3

Apskatīt

Izvērstā izziņa (Apskatīt paraugu)

Amatpersonas, īpašnieki, apgrozījums, peļņa, komercķīlas, nodrošinājumi, kontakti u.c. aktuālā, vēsturiskā informācija.
Apskatīt

Gada pārskats par 2019. gadu

Aktuālā bilance, peļņas un zaudējumu aprēķins, naudas plūsma u.c. pielikumi – skenēts / EDS formāts.

Creditinfo

Atrašanās vieta