Attālinātas konsultācijas!

"Alius Lingua", SIA

"Alius Lingua", SIA

Rīga, Jāņa 16/1, 2.st., LV 1050 www.aliuslingua.lv
www.aliuslingua.lv
Valodu kursi

Valodu kursi

Valodu kursi bezdarbniekiem

Valodu kursi bezdarbniekiem

Mācības Lielbritānijā

Mācības Lielbritānijā

Par skolu

Valodu skola „Alius Lingua” ir izglītības iestāde, kura piedāvā valodu kursu grupu nodarbības un valodu individuālās nodarbības, un nodarbības korporatīvajiem klientiem. Valodu mācības iespējamas gan mūsu valodu skolā – Jāņa ielā 16/1, Vecrīgā, gan klientu telpās. Mūsu valodu skolā iespējams apgūt angļu, franču, itāļu, krievu, latviešu, norvēģu, spāņu, vācu valodu interaktīvās nodarbībās profesionālu pasniedzēju vadībā, izmantojot jaunākos mācību materiālus un modernākās tehnoloģijas, kas padara mācību procesu efektīvāku. Katrā valodu apguves zināšanu līmenī tiek attīstītas visas četras valodas prasmes, īpaši pievēršot uzmanību sarunvalodai.

Par mācībām

Izbaudi valodu krāšņumu valodu skolā Alius Lingua!
  • Nodarbības vada pieredzējuši un profesionāli vietējie un ārvalstu pasniedzēji.
  • Apmācība notiek saskaņā ar „Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm valodu apguvei: mācīšanās, mācīšana, vērtēšana”(CEFR) noteiktajiem zināšanu līmeņiem A1-C2.
  • Apgūstot noteiktu valodas līmeni un nokārtojot gala pārbaudījumu, klientam tiek izsniegts sertifikāts, ja kopējais apmeklētais kurss ir ne mazāks kā 60 māc.st. Par īsāku kursu - apliecinājums par apmeklējumu.
  • Nodarbības grupās (4-8 klienti). Semināri (6-10 klienti).
  • Ja vēlaties apmeklēt valodu kursus citā laikā, lūdzu, sazinieties ar mums.

  • Tulkojumi

    Alius Lingua sniedz rakstiskās un mutiskās tulkošanas pakalpojumus dažādās jomās. Mūsu valodu skolas rīcībā ir pieredzējuši tulkotāji un tulki ar daudzgadēju tulkošanas pieredzi.

Atrašanās vieta

Attēli 9