Arhitektūras dizaina studija, SIA

Arhitektūras dizaina studija, SIA

Baložu 1-12, Rīga, LV-1048 www.adstudio.lv/kontakti/
www.adstudio.lv/kontakti/
Privātmāju būvprojekti

Privātmāju būvprojekti

Industriālie būvprojekti

Industriālie būvprojekti

Pārējie būvprojekti

Pārējie būvprojekti

Projektēšanas birojs

ARHITEKTŪRAS DIZAINA STUDIJA nodarbojas ar dažādu funkciju un mērogu projektēšanu. Birojam ir plašs darbības spektrs, kas ietver gan privāto, gan publisko sektoru, kā arī industriālo, ražošanas būvju projektēšanu visās tā stadijās. Biroja mērķis, nodrošināt klientam, funkcionālu un kvalitatīvu pakalpojumu, atbilstoši ilgtspējīgas attīstības principiem.
Sadarbojoties ar mūsu partneriem piedāvājam izstrādāt kvalitatīvus projektus, kas atbilst Jūsu vēlmēm par saprātīgām izmaksām, jo mūsu galvenais mērķis ir izveidot pasūtītājam funkcionālu, ērtu un modernu dzīvojamo māju projektus, publiskus objektus vai interjera dizainus. Mūsu darbības periodā esam izstrādājuši vairāk nekā 180 dažādu projektu, kas ietver publiskas ēkas (skolas, muzejus, bērnudārzus, sociālās ēkas u.c), dzīvojamās ēkas, ražošanas ēkas, noliktavas, kā arī dažādus citus, gan maza, gan liela apjoma projektus. Mūsu komanda sastāv no arhitektiem, dizaineriem, konstruktoriem un inženiertīklu projektētājiem, kā arī, ekspertiem un cietiem kvalificētiem speciālistiem.

 Energoefektīvas būves

Gatavi uz jauniem izaicinājumiem nekad nepadodamies un vienmēr nonākam pie vēlamā rezultāta.  Strādājam ar Fiziskām, juridiskām personām, kā arī valsts iestādēm un protams ar ārzemju attīstītājiem. Izstrādājam projektus, kuros nodrošināta BREEM, LEED sertifikācija, nodrošinot klientam ilgtspējīgu un energoefektīvu būvi ar labiekārtotu teritoriju un ilgtspējīgu infrastruktūru.
Latviešiem netrūkst ambīciju vai ideju, bet nepieciešamas ne tikai labas idejas, interesantu vietu, bet arī par ilgtermiņa ekonomisko un kulturālo ietekmi, ko radām. Neatkarīgi no nozares vienmēr būs apstākļi, kuri jāizvērtē, jāizanalizē un jānoved līdz mērķim, kas mūsu gadījumā atspoguļojas dizainā, konfigurācijā un izvietojumā, ko nosaka normatīvo aktu prasības, kas ne vienmēr sakrīt ar vēlamo ieceri un klienta vēlmēm, tāpat, vides faktori, lokācija rada izaicinājums visā izstrādes un būvniecības gaitā, līdz pat nodošanai ekspluatācijā.

 Arhitektūras dizaina izstrādes process

Formulējot pieeju arhitektūras dizaina izstrādes procesam, apbūvētās vides mijiedarbībai ar cilvēku un dabisko vidi ir jāmin, ka katrs klients un projekts ir individuāls, kas prasa savu pieeju, bet, vienmēr uzsākot projektēšanas darbus, veicam padziļinātu izpēti vietai, kā arī, klienta vēlmēm, lai izvērtētu un iepazītu klientu, viņa paradumus, personību, kā arī, stila un dizaina izjūtu, lai iegūtu funkcionālu un ērtu rezultātu lietotājam. Arhitektūras ietekme uz cilvēkiem, vidi un ekosistēmu, ietekmē būvniecības stāvokli visā pasaulē, savukārt, mainoties laikam, tehnoloģijām un sabiedrībai, attiecīgi mainās arhitektūra – stila iezīmes, materiāli, mērogi un mērķi. Vizuāli formulējot šī brīža laikmetīgos jauninājumus, rosinot veidot ēku projektus, kas ir jutīgi pret cilvēku, programmu un biotopu – cilvēkiem draudzīgu un videi draudzīgu arhitektūru.Kontakti

Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.

Kontaktforma
Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.
Lūdzu aizpildīt visus formas laukus!
Atcelt
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Atslēgvārdi

Juridiskā informācija

Reģistrācijas apliecības numurs 40203109734

PVN numurs LV40203109734

Banka "SWEDBANK", AS

Bankas konts LV38HABA0551044455403

Dibināts 05.12.2017

Juridiskā adrese Baložu iela 1 – 12, Rīga, LV-1048

Iesniegtie gada pārskati 2022

Īpašnieki 2

Amatpersonu skaits 1

Pēdējās izmaiņas 27.06.2024

Izmaiņu veids Amatpersonu maiņa

NACE kods un nozare 7111 Arhitektūras pakalpojumi

Apskatīt

Izvērstā izziņa (Apskatīt paraugu)

Amatpersonas, īpašnieki, apgrozījums, peļņa, komercķīlas, nodrošinājumi, kontakti u.c. aktuālā, vēsturiskā informācija.
Apskatīt

Gada pārskats par 2022. gadu

Aktuālā bilance, peļņas un zaudējumu aprēķins, naudas plūsma u.c. pielikumi – skenēts / EDS formāts.

Darba laiks

Atvērts

Pirmdiena: 9:00-12:00,
13:00-18:00

Otrdiena: 9:00-12:00,
13:00-18:00

Trešdiena: 9:00-12:00,
13:00-18:00

Ceturtdiena: 9:00-12:00,
13:00-18:00

Piektdiena: 9:00-12:00,
13:00-18:00

Sestdiena: brīvdiena,
workingtime holiday

Svētdiena: brīvdiena,
workingtime holiday

Atrašanās vieta

Attēli 24

Saistītie resursi