"ArtBuh", SIA, Grāmatvedības kursi

"ArtBuh", SIA, Grāmatvedības kursi

Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 artbuh.lv/lv/courses
artbuh.lv/lv/courses

Apraksts

Firma “ArtBuh”, kas organizē grāmatvedības kursus un seminārus, zina, ka tieši lektori ir galvenā panākumu atslēga, tāpēc lepojas ar savām pasniedzējām Jolantu Reinvaldi un Jūliju Bojarenko. Tieši no lektoriem ir atkarīgs, vai Jums patiks mācīties kopā ar mums vai nē. Mūsu pasniedzēji apmāca grāmatvežus jau 25 gadus un ir pieprasīti visā Latvijā! Mūsu klausītāji saņem ne tikai teorētisko bāzi, bet arī vērtīgas rekomendācijas. No apmācību programmas grāmatveži iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem. Apjomīgi mācību materiāli,kafijas pauzes. Individuāla pieeja katram kursa dalībniekam.

Kursi

Mūsu kursos "Grāmatvežu skola" Jums būs iespēja:
  • iziet padziļinātas mācības grāmatvedības uzskaitē no "nulles" un apgūt grāmatveža profesiju un pēc tam patstāvīgi veikt grāmatvedības uzskaiti mazos un vidējos uzņēmumos.
  • Šie kursi tiek organizēti reizi gadā un ir paredzēti tiem, kam nepieciešamas zināšanas, lai pareizi plānotu un virzītu finanses, kā arī lai izprastu grāmatvedības procesus uzņēmumā.


Kā kļūt par grāmatvedi?

Mūsdienās grāmatveža profesija ir viena no pieprasītākajām, turklāt tā ir arī ļoti perspektīva, jo arī nākotnē grāmatvežiem darbavietas būs nodrošinātas. Grāmatvedis nav viena konkrēta profesija, kas pieprasa noteiktu izglītības, pieredzes un apmācības līmeni. Lai kļūtu par grāmatvedi jebkurā gadījumā ir jābūt attiecīgai izglītībai, taču grāmatvežus apmāca dažādās izglītības iestādēs, piemēram, kursos. Mūsu kursos "Grāmatvežu skola" Jums būs iespēja iziet padziļinātas mācības grāmatvedības uzskaitē no "nulles" un apgūt grāmatveža profesiju un pēc tam patstāvīgi veikt grāmatvedības uzskaiti mazos un vidējos uzņēmumos. Šie kursi tiek organizēti reizi gadā un ir paredzēti tiem, kam nepieciešamas zināšanas, lai pareizi plānotu un virzītu finanses, kā arī lai izprastu grāmatvedības procesus uzņēmumā. ArtBuh piedāvā Jums apmeklēt praktiskos Grāmatvedības kursus iesācējiem, kas notiks no 25.09.19.Visa nepieciešama informācija musu mājas lapā: www.artbuh.lv

Kontakti

Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.

Kontaktforma
Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.
Lūdzu aizpildīt visus formas laukus!
Atcelt
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Atsauksmes

Iespēja mūsdienīgā veidā apgūt grāmatvedību. Iegūtās zināšanas iespējams pielietot uz reāliem piemēriem

Laura 2019. gada 22. augustā 02:00

Kompenti lektori, saprātīgas cenas.Izdales materiāli sastadīti ļoti konkreti un ērti izmantojami. Ļoti labas konsultācijas par jebkuru jautājumu.

Viktorija Darjina, Grātmatvede, PNB Print SIA 2019. gada 12. novembrī 16:41

Vienmēr labi un kvalitatīvi semināri (arī kursi) par ļoti labu cenu! Labas lektores,labs izdales materiāls, laba atmosfēra. PALDIES firmai "Artbuh" par perfektu organizāciju.

Lidija 2019. gada 21. novembrī 10:34
Pievieno savu atsauksmi

Pielikumi

Atslēgvārdi

Pakalpojuma sniegšanas vieta

Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Mālpils, Mārupes, Ropažu, Stopiņu, Sējas, Ādažu novadi, Allažu, Babītes, Baldones, Brenguļu, Burtnieku, Bērzaines, Daugmales, Dikļu, Ipiķu, Jeru, Kauguru, Kocēnu, Krimuldas, Lodes, Lēdurgas, Matīšu, Mazsalacas, Mores, Naukšēnu, Olaines, Ramatas, Rencēnu, Salas, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Skaņkalnes, Sēļu, Trikātas, Vaidavas, Valmieras, Vecates, Vilpulkas, Zilākalna, Ēveles, Ķekavas, Ķoņu pagasti, Baldone, Baloži, Centrs, Jūrmala, Mazsalaca, Olaine, Rīga, Rūjiena, Salaspils, Saulkrasti, Sigulda, Valmiera, Vangaži

Darba laiks

Atvērts

Pirmdiena: 9:30-20:30

Otrdiena: 9:30-20:30

Trešdiena: 9:30-20:30

Ceturtdiena: 9:30-20:30

Piektdiena: 9:30-20:30

Sestdiena: 9:30-16:00

Svētdiena: brīvdiena

Atrašanās vieta

Attēli 8

Saistītie resursi