"ArtBuh", SIA, Profesionāli kvalifikācijas paaugstināšanas grāmatvedības kursi

"ArtBuh", SIA, Profesionāli kvalifikācijas paaugstināšanas grāmatvedības kursi

Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050 artbuh.lv/lv/
artbuh.lv/lv/

Apraksts

Firma “ArtBuh”, kas organizē grāmatvedības kursus un seminārus, zina, ka tieši lektori ir galvenā panākumu atslēga, tāpēc lepojas ar savām pasniedzējām Jolantu Reinvaldi un Jūliju Bojarenko. Tieši no lektoriem ir atkarīgs, vai Jums patiks mācīties kopā ar mums vai nē. Mūsu pasniedzēji apmāca grāmatvežus vairak ka 25 gadus un ir pieprasīti visā Latvijā! Un citus ‘’ Artbuh’’ lektori ir ari augsti kvalificēti un pieprasīti arī kā speciālisti grāmatvedības konsultāciju, uzskaites un nodokļu jomās.

Mūsu klausītāji saņem ne tikai teorētisko bāzi, bet arī vērtīgas rekomendācijas. No apmācību programmas grāmatveži iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem.

Kursi

Mūsu kursi ir veidoti, lai uzlabotu grāmatvežu kvalifikāciju. Nodokļu likumdošana un grāmatvedības uzskaite nepārtraukti mainās, tāpēc ikvienam grāmatvedim ir nepieciešama pastāvīga kvalifikācijas celšana kursos un semināros. Programmas ir veidotas tā, lai tās ir interesantas un noderīgas gan grāmatvežiem ar 20 gadu pieredzi, gan grāmatvežiem ar 2 gadu pieredzi. Apjomīgi mācību materiāli,kafijas pauzes. Individuāla pieeja katram kursa dalībniekam. Latvijas lielie uzņēmumi mums uztic savus grāmatvežus, lai celtu viņu kvalifikāciju.

Kontakti

Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.

Kontaktforma
Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.
Lūdzu aizpildīt visus formas laukus!
Atcelt
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Atsauksmes

Iespēja mūsdienīgā veidā apgūt grāmatvedību. Iegūtās zināšanas iespējams pielietot uz reāliem piemēriem

Laura 2019. gada 22. augustā 02:00

Kompenti lektori, saprātīgas cenas.Izdales materiāli sastadīti ļoti konkreti un ērti izmantojami. Ļoti labas konsultācijas par jebkuru jautājumu.

Viktorija Darjina, Grātmatvede, PNB Print SIA 2019. gada 12. novembrī 16:41

Vienmēr labi un kvalitatīvi semināri (arī kursi) par ļoti labu cenu! Labas lektores,labs izdales materiāls, laba atmosfēra. PALDIES firmai "Artbuh" par perfektu organizāciju.

Lidija 2019. gada 21. novembrī 10:34
Pievieno savu atsauksmi

Pielikumi

Atslēgvārdi

Pakalpojuma sniegšanas vieta

Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Mālpils, Mārupes, Ropažu, Stopiņu, Sējas, Ādažu novadi, Allažu, Babītes, Baldones, Brenguļu, Burtnieku, Bērzaines, Daugmales, Dikļu, Ipiķu, Jeru, Kauguru, Kocēnu, Krimuldas, Lodes, Lēdurgas, Matīšu, Mazsalacas, Mores, Naukšēnu, Olaines, Ramatas, Rencēnu, Salas, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Skaņkalnes, Sēļu, Trikātas, Vaidavas, Valmieras, Vecates, Vilpulkas, Zilākalna, Ēveles, Ķekavas, Ķoņu pagasti, Baldone, Baloži, Centrs, Jūrmala, Mazsalaca, Olaine, Rīga, Rūjiena, Salaspils, Saulkrasti, Sigulda, Valmiera, Vangaži

Darba laiks

Šobrīd slēgts

Pirmdiena: 9:30-20:30

Otrdiena: 9:30-20:30

Trešdiena: 9:30-20:30

Ceturtdiena: 9:30-20:30

Piektdiena: 9:30-20:30

Sestdiena: 9:30-16:00

Svētdiena: brīvdiena

Atrašanās vieta

Attēli 14

Saistītie resursi