ArtBuh, SIA, Profesionāli kvalifikācijas paaugstināšanas grāmatvedības kursi

ArtBuh, SIA, Profesionāli kvalifikācijas paaugstināšanas grāmatvedības kursi

Akadēmijas laukums 1, Rīga LV-1050 artbuh.lv/lv/
artbuh.lv/lv/

Apraksts

Firma "ArtBuh", kas organizē grāmatvedības kursus un seminārus, zina, ka tieši lektori ir galvenā panākumu atslēga, tāpēc lepojas ar savām pasniedzējām - Jolantu Reinvaldi un Jūliju Bojarenko. Tieši no lektoriem ir atkarīgs, vai Jums patiks mācīties kopā ar mums vai nē. Mūsu pasniedzēji apmāca grāmatvežus vairāk kā 27 gadus un ir pieprasīti visā Latvijā! Arī citi "Artbuh" lektori ir augsti kvalificēti un pieprasīti kā speciālisti grāmatvedības konsultāciju, uzskaites un nodokļu jomās. ArtBuh piedāvā apgūt zināšanas kvalificētu pasniedzēju vadībā, gan klātienes kursos un semināros, gan attālinātu apmācību e-semināros.Mūsu klausītāji saņem ne tikai teorētisko bāzi, bet arī vērtīgas rekomendācijas. No apmācību programmas grāmatveži iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem.Kursi

Mūsu kursi ir veidoti, lai uzlabotu grāmatvežu kvalifikāciju. Nodokļu likumdošana un grāmatvedības uzskaite nepārtraukti mainās, tāpēc ikvienam grāmatvedim ir nepieciešama pastāvīga kvalifikācijas celšana kursos un semināros. Programmas ir veidotas tā, lai tās ir interesantas un noderīgas gan grāmatvežiem ar 20 gadu pieredzi, gan grāmatvežiem ar 2 gadu pieredzi. Apjomīgi mācību materiāli,kafijas pauzes. Individuāla pieeja katram kursa dalībniekam. Latvijas lielie uzņēmumi mums uztic savus grāmatvežus, lai celtu viņu kvalifikāciju.

Kontakti

Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.

Kontaktforma
Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.
Lūdzu aizpildīt visus formas laukus!
Atcelt
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Atsauksmes

Iespēja mūsdienīgā veidā apgūt grāmatvedību. Iegūtās zināšanas iespējams pielietot uz reāliem piemēriem

Kompenti lektori, saprātīgas cenas.Izdales materiāli sastadīti ļoti konkreti un ērti izmantojami. Ļoti labas konsultācijas par jebkuru jautājumu.

Vienmēr labi un kvalitatīvi semināri (arī kursi) par ļoti labu cenu! Labas lektores,labs izdales materiāls, laba atmosfēra. PALDIES firmai "Artbuh" par perfektu organizāciju.

Liels paldies, ka arī jūs strādājat online režīmā. Tik ļoti ir iepatikušies Artbuh organizētie semināri, ka citur vairs negribas iet, jo pie jums viss ir vienuviet - gan teorija, gan praktiskie piemēri, gan abu pasniedzēju kompetence. Mani kā "nerīdzinieci" online režīms pat ļoti iepriecina. Ļoti ceru, ka nākotnē, kad vīruss būs atkāpies, online semināri turpināsies :). Paldies vēlreiz Jūlijai un Jolantai!

Pievieno savu atsauksmi

Pielikumi

Atslēgvārdi

Pakalpojuma sniegšanas vieta

Allažu, Babītes, Baldones, Brenguļu, Burtnieku, Bērzaines, Daugmales, Dikļu, Ipiķu, Jeru, Kauguru, Kocēnu, Krimuldas, Lodes, Lēdurgas, Matīšu, Mazsalacas, Mores, Naukšēnu, Olaines, Ramatas, Rencēnu, Salas, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Skaņkalnes, Sēļu, Trikātas, Vaidavas, Valmieras, Vecates, Vilpulkas, Zilākalna, Ēveles, Ķekavas, Ķoņu pagasti, Centrs, Jūrmala, Mazsalaca, Olaine, Rīga, Rūjiena, Sigulda, Valmiera

Darba laiks

Atvērts

Pirmdiena: 9:30-17:00

Otrdiena: 9:30-17:00

Trešdiena: 9:30-17:00

Ceturtdiena: 9:30-17:00

Piektdiena: 9:30-17:00

Sestdiena: 9:30-14:00

Svētdiena: brīvdiena

Atrašanās vieta

Attēli 11

Saistītie resursi