SIA ATR, DEMONTĒT.LV

SIA ATR, DEMONTĒT.LV

Valmieras 20a, Cēsis, Cēsu n., LV-4101 www.demontet.lv
www.demontet.lv
Demontāža, būvgružu pārstrāde

Demontāža, būvgružu pārstrāde

Projektu izstrāde

Projektu izstrāde

Ekskavatora pakalpojumi

Ekskavatora pakalpojumi

Par firmu

Izvēloties mūsu kompāniju, iegūsiet adekvātu cenu projekta realizācijai, atbildīgu attieksmi pret darbu, vidi un klientu. Uzņēmumā strādā sertificēti speciālisti un sava amata lietpratēji ar ilggadēju pieredzi demontāžas procesu vadībā un realizācijā. SIA „ATR” ir reģistrēta būvkomersantu reģistrā, un tās darbība ir apdrošināta.

Projektu izstrāde

Lai veiktu demontāžu ēkām un iekārtām, kuras ir reģistrētas zemesgrāmatā ar atsevišķu kadastra numuru, ir nepieciešams sagatavot ēkas demontāžas projektu, kura sagatavošanu SIA “ATR” veic sertificēti speciālisti. Piedāvājam pilnu servisu no projekta sagatavošanas līdz ēku kadastra numuru dzēšanai no zemesgrāmatas.

Demontāžas dabi

Kvalitatīvi un ātri veicam visa veida ēku un konstrukciju demontāžu un nojaukšanu, kā arī sagatavojam nepieciešamo dokumentāciju pirms darbu uzsākšanas un darbu nodošanas stadijā. Piedāvājam pēc demontāžas radušos būvgružu pārstrādi un iespēju no būvgružiem iegūt otrreiz izmantojamus materiālus – šķembas, granti, kuru iespējams gan pārdot, gan izmantot dažādu ieklājumu veikšanai. Šādu pārstrādi veic specializētā drupināšanas tehnika. Iespējama arī pārstrādāto materiālu transportēšana uz klienta norādīto vietu. Piedāvājam modernas tehnikas pakalpojumus, lai realizētu pasūtītāja iecerētos projektus. Ekskavatora nomu nodrošinām ar profesionālu operatoru un nepieciešamo papildaprīkojumu.

Kontakti

Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.

Kontaktforma
Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.
Lūdzu aizpildīt visus formas laukus!
Atcelt
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Atslēgvārdi

Pakalpojuma sniegšanas vieta

Amatas, Bilskas, Blomes, Brantu, Brenguļu, Burtnieku, Bērzaines, Dikļu, Drabešu, Drustu, Dzērbenes, Grundzāles, Inešu, Ipiķu, Jaunpiebalgas, Jeru, Jērcēnu, Kaives, Kauguru, Kocēnu, Kārķu, Launkalnes, Liepas, Lodes, Līgatnes, Matīšu, Mazsalacas, Mārsnēnu, Naukšēnu, Nītaures, Palsmanes, Plāņu, Priekuļu, Raiskuma, Ramatas, Raunas, Rencēnu, Skaņkalnes, Skujenes, Smiltenes, Stalbes, Straupes, Sēļu, Taurenes, Trikātas, Vaidavas, Vaives, Valkas, Valmieras, Variņu, Vecates, Vecpiebalgas, Veselavas, Vijciema, Vilpulkas, Zaubes, Zilākalna, Zosēnu, Zvārtavas, Ērģemes, Ēveles, Ķoņu pagasti, Cēsis, Līgatne, Mazsalaca, Rūjiena, Seda, Smiltene, Strenči, Valga, Valga un apkārtne, Valgas rajons, Valka, Valmiera

Juridiskā informācija

Reģistrācijas apliecības numurs 44103106776

PVN numurs LV44103106776

Juridiskā adrese Priekuļu nov., Priekuļu pag., Priekuļi, Dzeņupītes iela 2, LV-4126

Iesniegtie gada pārskati 2018

Īpašnieki 2

Dibināts 06.06.2016

Amatpersonu skaits 2

€ 5.00

Izvērstā izziņa (Apskatīt paraugu)

Amatpersonas, īpašnieki, apgrozījums, peļņa, komercķīlas, nodrošinājumi, kontakti u.c. aktuālā, vēsturiskā informācija.
€ 9.00

Gada pārskats par 2018. gadu

Aktuālā bilance, peļņas un zaudējumu aprēķins, naudas plūsma u.c. pielikumi – skenēts / EDS formāts.

Creditinfo

Atrašanās vieta

Attēli 21