"Europanels", SIA, Sendvičpaneļi un angāri

"Europanels", SIA, Sendvičpaneļi un angāri

Lilijas 3a-4, Rīga, LV-1007 www.europanels.lv
www.europanels.lv
Sendvičpaneļu ražošana un tirdzniecība

Sendvičpaneļu ražošana un tirdzniecība

Euromodule.eu visu veidu moduļu konstrukcijas no sendvičpaneļiem

Euromodule.eu visu veidu moduļu konstrukcijas no sendvičpaneļiem

Angāri no sendvičpaneļiem pēc gataviem projektiem

Angāri no sendvičpaneļiem pēc gataviem projektiem

Par mums

SIA “Europanels” ir viens no pamatuzņēmumiem Latvijas tirgū, kuru darbība ir saistīta ar visu veidu sendvičtipa paneļu un to izstrādājumu ražošanu, tirdzniecību un montāžu, kā arī gatavo siltinātu angāru no sendvičpaneļiem pārdošanu ar vai bez montāžas. Produkti no Europanels piedāvājuma tika atzīti profesionālā vidē, par ko liecina Eiropas lielāko gadatirgu Zeltas Medaļas:Starptautiskā būvniecības un celtniecības izstāde BUDMA Poznaņā un Lauksaimniecības tehnikas starptautiskais gadatirgus AGROTECH Kielcē.

Angāri

Viens no SIA "Europanels" pamatvirzieniem ir siltinātu angāru no sendvičpaneļiem tirdzniecība. Mēs piedāvājam iegādāties angāru ar gatavo būvniecības projektu (AR un MK daļas) par fiksētām cenām. Mūsu uzņēmums var sakomplektēt visu nepieciešamo materiālu patstāvīgai montāžai klienta pašu spēkiem vai piedāvāt angāra komplēktāciju un mūsu montāžu "zem atslēgas". Nepieciešamības gadījumā mūsu pieredzējs arhitekts izstrādās individuālu projektu klienta konkrētām vajadzībām. Angāra karkass tiek izgatavots no karsti cinkotām metāla caurulēm, kas balstas uz betona pēdām, Jumta un sienu siltināšanai tiek izmantoti PIR sendvičpaneļi 100mm biezumā, kas ļauj būt pārliecinātam par angāra siltumizturību un konstrukcijas stingrumu, jo tiek aprēķinātas sniega un vēja slodzes. Katram piegādātajam angāram līdzi tiek sniegts tehniskais projekts.

Moduļu konstrukcijas

Euromodule.eu ir kompānijas “Europanels”, viena no vadošajiem Eiropas sendvičtipa paneļu ražotājiem, specializēta nodaļa. Daudzu gadu pieredzē darbā ar šo materiālu mūsu kompānija ir ieguvusi nepieciešamās zināšanas un prasmes visa veida sarežģītības objektu no sendvičtipa paneļiem būvēšanai. Ātri uzstādāmo moduļu konstrukciju no sendvičpaneļiem izskats ir ļoti moderns un interesants. Moduļu konstrukcijas, kas tiek izgatavotas no sendvičtipa paneļiem, ir praktiski bez-alternatīvs risinājums daudzās sfērās, kurās ir nepieciešama paaugstināta ugunsdrošība, laba siltuma vadītspēja, mehāniskā izturība, izturība pret agresīvas vides iedarbību. Šodien pēc šīs tehnoloģijas tiek būvēti dažādu mērķu objekti. Euromodule.eu izstrādājumi tiek ražoti Latvijā un realizēti ne tikai Baltijā, bet arī Skandināvijas valstīs un Somijā. Euromodule.eu ir vienīgais specializētais uzņēmums Latvijā, kas veic sendvičtipa paneļu rūpniecisko moduļu konstrukciju projektēšanu un izgatavošanu.

Kontakti

Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.

Kontaktforma
Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.
Lūdzu aizpildīt visus formas laukus!
Atcelt
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Atslēgvārdi

Darba laiks

Šobrīd slēgts

Pirmdiena: 9:00-17:00

Otrdiena: 9:00-17:00

Trešdiena: 9:00-17:00

Ceturtdiena: 9:00-17:00

Piektdiena: 9:00-17:00

Sestdiena: brīvdiena

Svētdiena: brīvdiena

Atrašanās vieta

Attēli 32

Saistītie resursi