"iVF Riga Cilmes šūnu centrs"

"iVF Riga Cilmes šūnu centrs"

Zaļā 1-3.st., Rīga, LV-1010 ivfrigastemcells.lv/
ivfrigastemcells.lv/
Kas ir cilmes šūnas?

Kas ir cilmes šūnas?

Cenas

Cenas

Sertifikāti

Sertifikāti

Par mums

Latvijā 2016. gadā tika atvērta pirmā nacionālā cilmes šūnu banka https://ivfrigastemcells.lv/par-mums/ivf-riga-cilmes-sunu-banka/ - iVF Riga Cilmes šūnu centrs. Cilmes šūnu centrs saņēma speciālo atļauju šūnu un audu izmantošanai № AC-7 no valsts iestādes - Zāļu Valsts Aģentūras. Tagad arī Latvijas iedzīvotājiem ir brīnišķīgā iespēja iegūt bioloģisko nodrošinājumu, pirmkārt, jaundzimušajam bērnam, kā arī visai ģimenei. Noslēgt līgumu nabassaites cilmes šūnu uzglabāšanai var cilmes šūnu centrā iVF Riga. Cilmes šūnu uzglabāšana Latvijā dod papildus garantiju, jo tiek novērsti ar transportēšanu saistītie riski.
iVF Riga laboratorijā šūnu ieguvei, apstrādei un uzglabāšanai izmanto mūsdienīgu aparatūru un darbs tiek veikts paaugstinātas tīrības telpās, kas garantē šūnu kvalitāti un drošu uzglabāšanu nepieciešamajos temperatūras apstākļos. Svarīgi ir arī tas, ka iepriekš minētās procedūras regulē un kontrolē Latvijas likumdošana. Centra personāls ir speciālisti ar visaugstāko kvalifikāciju, kuri regulāri paaugstina savu profesionālo līmeni un pilnveido savas zināšanas. Cilmes šūnu centrs iVF Riga piedāvā topošajiem vecākiem:
  • individuālo bezmaksas konsultāciju par cilmes šūnu uzglabāšanu.
  • ekskursijas cilmes šūnu laboratorijā.
(Ir nepieciešams veikt iepriekšēju pierakstu, zvanot pa sekojošiem telefona numuriem: +371 67 111 117; +371 26 600 533) Jūs varat uzticēt rūpes par Jūsu ģimenes veselību cilmes šūnu centram iVF Riga!

Kontakti

Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.

Kontaktforma
Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.
Lūdzu aizpildīt visus formas laukus!
Atcelt
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pielikumi

Atslēgvārdi

Atrašanās vieta

Attēli 8

Saistītie resursi