Juglas ezers, veterinārā klīnika, SIA Anivet

Juglas ezers, veterinārā klīnika, SIA Anivet

Juglas 51, Rīga, LV-1064 www.anivet.lv/
www.anivet.lv/
Speciālisti

Speciālisti

Pakalpojumi un cenas

Pakalpojumi un cenas

Kontakti

Kontakti

Par klīniku

Sakarā ar COVID-19 ārkārtas situāciju valstī, veterinārajās klīnikās SIA "Anivet" izmainīts darba laiks. "Pļavnieki" katru dienu 8:00-20:00. "Juglas ezers" darbdienās 9:00-20:00, sestdienās 9:00-17:00, svētdienās - slēgts. Būt par veterinārārstu - tas ir aicinājums. Šajā profesijā var strādāt tikai ar visu sirdi, citādi vienkārši nevar būt. Tieši tādi speciālisti strādā SIA "Anivet". Mēs strādājam no 2003. gada un saviem klientiem piedāvājam daudzpusīgu visa veida veterināro palīdzību dzīvniekiem.Pakalpojumi:

 • izziņu izsniegšana
 • vakcinācija
 • dažādas procedūras
 • medikamentu ievadīšana
 • brūču apkope
 • ķirurģiskās operācijas
 • periālo dziedzeru tīrīšana
 • citas procedūras
 • analīzes, diagnostika
 • eitanāzija
 • stacionārs
 • mājas vizītes u.c.


Profesionāls kolektīvs

SIA "Anivet" direktoram un galvenajam ārstam dakterim Anatolijam Kovaļonokam ir trīspadsmit gadu darba pieredze. Viņs ir beidzis Vitebskas Veterināro akadēmiju, līdz savas privātprakses atvēršanai ir strādājis vairākās Latvijas veterinārajās klīnikās. Dakteris Anatolijs ir ķirurgs un terapeits. "Mežciems" klīnikas vetārste Vēsma Mileika 2005. gadā ir beigusi Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas veterināro fakultāti, izgājusi praksi Vācijā. Viņa ir terapeits, ķirurgs un arī eksotisku sīkdzīvnieku speciālists. Veterinārārsta asistente Jekaterina Onučina mācījusies Latvijas Lauksaimniecības universitātē, beigusi 4 kursus, izgājusi praksi vairākās Rīgas klīnikās, pēc tam mācījusies veterinārajā fakultātē Nīderlandē (Universiteit Utrecht Faculty of Veterinary Medicine). Veterinārajā klīnikā "Juglas ezers" strādā veterinārārste Una Raga, kas ir beigusi Latvijas Lauksaimniecības universitāti, kopā ar viņu mīluļiem palīdz speciāliste un praktiķe Baiba Bilkeviča.

Kontakti

Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.

Kontaktforma
Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.
Lūdzu aizpildīt visus formas laukus!
Atcelt
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Saistītie uzņēmumi

Atsauksmes

nekad nekad muza vairs nevedisu savu seniora suni uz so kliniku!!! aizvedu apgriezt nagus manam sunim tas nepatik ienaca divi arsti un spieda un tureja elkonus virsu un celgalus un rava aiz adas visas malas gaza taka tadu akmeni uz visam pusem un rava kajas rava adu aiz skausta es veljoprojam atceroties man asaras ir acis mans suns ir senjors!!!! un ka ta drigst iztureties pret dzivnieku vins izejot no klinikas visi muskuli vinam triceja un vins knapi pagaja uz prieksu vins tagad baidas pat ja es uzlieku pirkstu uz kajas ka ta drigst iztureties pret dzivnieku viniem nav vispar nekadas emocijas vini strada ka roboti un dzivnieks viniem ir vienkarsi naudas banknote nevis dzivnieks kuram ari ir dveselite un kuram ari sap vini ar visu speku tureja spieda vinu rava vinam kajas es baidos par vina veselibu tagad un tas ka vini gaza vinu uz zemes taka tadu akmeni un kad es blavu lai beidz ta darit un atlaiz kajas vini neklausijas vispar tad kad saku blaut skalak tad viens no arstiem sadusmojas un pateica tad ej uz citu kliniku un izgaja ara vispar no kabineta vins pat nenaca vairs atpakal tas ir pilnigs absurds siem arstiem vispar nav nekadas iejutibas pret dzivnieku tac padomajiet pasi kadu postu tu nodari dzivniekam kadu traumu tu vinam iedzen psihologiski prata pec sada procesa tas tak ir pilnigs sviests nekad muza vairs uz tejieni!!!! sargajiet savus mīluļus jo tie patiesam ir pelnijusi tikai un vienigi to labako atieksmi un cieņu un respektu jo pec 10- 15 gadiem vini vairs nebus jums blakus un sadu attieksmi mans suns muzam atceresies un ari es!

Pievieno savu atsauksmi

Atslēgvārdi

Juridiskā informācija

Reģistrācijas apliecības numurs 40003654104

Dibināts 21.11.2003

Juridiskā adrese Biologu iela 3, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169

Iesniegtie gada pārskati 2023

Īpašnieki 1

Amatpersonu skaits 1

NACE kods un nozare 7500 Veterinārie pakalpojumi

Apskatīt

Izvērstā izziņa (Apskatīt paraugu)

Amatpersonas, īpašnieki, apgrozījums, peļņa, komercķīlas, nodrošinājumi, kontakti u.c. aktuālā, vēsturiskā informācija.
Apskatīt

Gada pārskats par 2023. gadu

Aktuālā bilance, peļņas un zaudējumu aprēķins, naudas plūsma u.c. pielikumi – skenēts / EDS formāts.

Darba laiks

Atvērts

Pirmdiena: 9:00-20:00

Otrdiena: 9:00-20:00

Trešdiena: 9:00-20:00

Ceturtdiena: 9:00-20:00

Piektdiena: 9:00-20:00

Sestdiena: 9:00-17:00

Svētdiena: brīvdiena

Atrašanās vieta

Video

Attēli 29

Preču zīmes

purina
hills
specific
bayer
kattovit
trovet
royal canin
virbac
krka

Saistītie resursi