"Kvikworks", SIA

"Kvikworks", SIA

Slokas 21, Rīga, LV-1048 www.kvikworks.lv
Gaismas burti

Gaismas burti

Gaismas kastes, izkārtnes un norādes

Gaismas kastes, izkārtnes un norādes

Veikalu iekārtas un aprīkojums

Veikalu iekārtas un aprīkojums

Par mums

Mūsu uzņēmums ir jauns, taču, apvienojot darbinieku daudzpusīgo pieredzi, tā kopējā pieredze ir gandrīz 100 gadu! Daži no mums darbojas nozarē jau 20 gadu, citi ir pievienojušies pavisam nesen. Šis dažādo pieredžu apvienojums rada aizrautīgu un iedvesmojošu kombināciju, ko veido vērtīga un gadiem ilgi uzkrāta pieredze, kas vienlaikus nav zaudējusi piedzīvojumu un inovāciju garu. Vēlamies būt par videi draudzīgu uzņēmumu, godīgu un novatorisku partneri klientiem un uzticamu darba devēju darbiniekiem. Mūsu misija ir radīt kvalitatīvus, funkcionālus un ilgnoturīgus produktus, kas sniedz nozīmīgu ieguldījumu klientu īstermiņa un ilgtermiņa izaugsmē. Mūsu vīzija ir paplašināt savu darbību Eiropā, kļūt par mīlētāko darba devēju nozarē un būt par uzticamāko sadarbības partneri klientiem.

Mūsu misija ir radīt kvalitatīvus, funkcionālus un ilgnoturīgus produktus, kas sniedz nozīmīgu ieguldījumu klienta īstermiņa un ilgtermiņa izaugsmē. Ražojam gan vienkāršus, gan ļoti sarežģītus produktus. Ar mīlestību pret darbu un klientu. Mūsu pakalpojumi:

Atrašanās vieta

Raksts

gaismas_burti_gaismas_kastes_lielformata_druka_kvikworks_sia

SIA "Kvikworks" – gaismas burti, gaismas kastes, lielformāta druka

Gaismas burti ir viens no reprezentablākajiem gaismas reklāmas veidiem. To izgatavošana ir sarežģītāka, darbietilpīgāka un līdz ar to dārgāka nekā vienkāršākām tehnikām, taču iegūtais rezultāts ir krietni prestižāks. 

Saistītie resursi