Maziņš kā jūra, privātais bērnudārzs, SIA Skolmeistars

Maziņš kā jūra, privātais bērnudārzs, SIA Skolmeistars

Lielirbes 13-4, Rīga LV-1046 www.mazinskajura.lv/
www.mazinskajura.lv/
Mūsu skolotāji

Mūsu skolotāji

Dienas gaita

Dienas gaita

Ēdienkarte

Ēdienkarte

Vīzija

“Maziņš kā jūra’’ ir pirmsskola, kurā tiek nodrošināta gan aizraujoša nodarbību programma, gan mīlestības pilna un gādīga vide, kurā augstu vērtēta tiek katra bērna personība, veicināta pozitīva pašapziņa un uz savstarpēju cieņu balstīta sadarbība. Šajā pirmsskolā realizējam tās pedagoģiskās idejas un principus, kurus mēs, dibinātāji un skolotāji, esam izmantojuši un ar labiem rezultātiem pārbaudījuši savā darbā.

Misija

  • nodrošināt katram bērnam kvalitatīvas pirmsskolas izglītības ieguves iespējas pozitīvā, labvēlīgā mācību vidē;
  • nodrošināt katram bērnam viņa individuālo spēju un potenciāla pilnvērtīgai attīstībai piemērotu mācību veidu un metodes;
  • radīt priekšnosacījumus bērna sociālo iemaņu attīstībai, veidojoties par aktīvu, patstāvīgu, pašpietiekamu, radošu, atvērtu un cieņpilnu sabiedrības locekli, kas prot sadarboties ar citiem;
  • veicināt bērnu, viņu vecāku un pirmsskolas darbinieku sadarbību kopīgu mērķu sasniegšanai, stabila pamata veidošanai mūžizglītībai un bērna dzīvei mūsdienu pasaulē.


Projekti

Jau vairākus gadus esam aktīvi projektu dalībnieki Nordplus programmā (www.nordplusonline.org). Priecājamies iepazīties ar pirmsskolas izglītības pieredzi Baltijas valstīs un nākotnē ceram iemantot draugus arī Ziemeļvalstīs.

No 2015. gada esam iesaistījušies Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) stratēģiskās partnerības projektā “Valuing play” (Rotaļa ir vērtība), Nr. 2015-1-LV01-KA219-013447-1.

Kontakti

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Atslēgvārdi

Darba laiks

Atvērts

Pirmdiena: 7:00-19:00

Otrdiena: 7:00-19:00

Trešdiena: 7:00-19:00

Ceturtdiena: 7:00-19:00

Piektdiena: 7:00-19:00

Sestdiena: brīvdiena

Svētdiena: brīvdiena

Atrašanās vieta

Attēli 27

Raksts

upload/270620/media/01.jpg

Pašvadīta mācīšanās jau bērnudārzā!

Ikvienam bērnam ir motivācija jeb virzītājspēks apgūt jaunas lietas un mācīties. Skolotāju un vecāku galvenais uzdevums ir stiprināt šo motivāciju, lai bērns ticētu sev un savai varēšanai. Pēdējos gados aizvien vairāk mēs dzirdam par bērna vadītu mācīšanās procesu, bet ko īsti nozīme šis termins?

Saistītie resursi