SIA “Ogres Prestižs”tirdzniecības centrs

SIA “Ogres Prestižs”tirdzniecības centrs

Mednieku 21/23, Ogre LV-5001 ogresprestizs.lv/lv/sakums
ogresprestizs.lv/lv/sakums

Apraksts

Tirdzniecības centrs „Ogres Prestižs” ir atklāts 2005.gadā, tas atrodasMednieku ielā 21/23, Ogrē. Ēkas kopējā platība ir 6876m2, papildus ir plašaautostāvvieta.

T/c „Ogres Prestižs” ir lielākais šajā apkaimē. Tā veiksmīgā atrašanās vieta un attīstītā infrastruktūra nodrošina ērtu piekļūšanu, kā arī vienmērīgu pircēju plūsmu, jo apkārtnē ir daudz daudzstāvu māju, privātmājas, skolas, plaši iecienītais Zilo kalnu dabas parks.T/c „Ogres Prestižs” ir izvietots 3 stāvos, kur:

1. stāvā atrodas veikali un pakalpojumu sniedzēji –  mazumtirdzniecības veikals “top!”, apģērbu un tekstiliztrādājumu veikali Baltijas Krasta Kultūra un Edenline,zoo preču veikals Zoo centrs, kosmētikas, higiēnas un dažādu Latvijā ražotu preču veikaliDouglas,Dandelionun Rabarbers, kancelejas preču veikals Freko, mobilo telefonu aksesuāru veikals Soundberry, interjera veikals KosKos Chic and Living, ziedu veikals Vinda, juvelierizstrādājumu veikals GIVEN, Mēness aptieka, ķīmiskā tīrītava, kā arī optikas centrsOptika Metropole.

2. stāvā atrodas apavu veikals, biroji, divi skaistumkopšanas saloni, Optika Metropoleacu centrs, dzīvojamu māju pārvaldīšanas birojs SIA “Senču nami”, kā arī ēkas administrācija.

 

3. stāvā atrodastelpas dažādiem pasākumiem (mazā zāle ar terasi (180 m2) un lielā zāle (320 m2)) - banketiem, semināriem, apmācībām, nodarbībām, koorporatīvajiem pasākumiem, teātriem, koncertiem u.c.

Papildus piedāvājam ēdināšanas pakalpojuma sniegšanu - kafijas pauzes un pilnu banketa nodrošināšanu.Kontakti

Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.

Kontaktforma
Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.
Lūdzu aizpildīt visus formas laukus!
Atcelt
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Darba laiks

Atvērts

Pirmdiena: 8:00-22:00

Otrdiena: 8:00-22:00

Trešdiena: 8:00-22:00

Ceturtdiena: 8:00-22:00

Piektdiena: 8:00-22:00

Sestdiena: 8:00-22:00

Svētdiena: 8:00-22:00

Atrašanās vieta

Attēli 3