VL Kravas, pārvākšanās serviss un autoevakuators

VL Kravas, pārvākšanās serviss un autoevakuators

www.vlkravas.lv/

Par mums

  • Diennakts auto palīdzība, autoevakuators, tehniskā palīdzība uz ceļa, bojātu, avarējušu transporta līdzekļu evakuēšana, automašīnu transportēšana Latvijas teritorijas robežās, Baltijas valstīs un Eiropā.
  • Palīdzēsim pārvākšanās procesā nogādāt visu, sākot ar mēbelēm, sadzīves tehniku, beidzot ar smalkām un trauslām mājokļa lietām. Piedāvājam sadzīves tehnikas uzstādīšanu, mantu iepakošanu.
  • Parūpēsimies par lielgabarīta sadzīves priekšmetu, būvgružu, mēbeļu un citu nevajadzīgo mantu izvešanu.
  • Transporta pakalpojumi Latvijā un ārpus tās robežām, preču transportēšana no veikala, mēbeļu, tehnikas vai lielizmēra objekta nogādāšana no adreses līdz adresei jums ērtā un vēlamā diennakts laikā.
  • Kurjera pakalpojumi Latvijā un ārpus tās robežām, preču transportēšana, mēbeļu, tehnikas vai lielizmēra objekta nogādāšana no adreses līdz adresei jums ērtā un vēlamā diennakts laikā.


Kontakti

Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.

Kontaktforma
Vēlies, lai ar Tevi sazinās? Aizpildi formu.
Lūdzu aizpildīt visus formas laukus!
Atcelt
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Atslēgvārdi

Pakalpojuma sniegšanas vieta

Atgāzene, Šosciems, Bolderāja, Centrs, Centrs, Centrs, Centrs, Daugavgrīva, Garkalnes Amatnieki Baltezers Berģi Bukulti Garkalne Garkalnes Langstiņi Makstenieki Priedkalne Priežlejas Skuķīši Sunīši Suži Upesciems, Imanta, Iļguciems, Dzirciems, Iļģuciems, Jugla, Jūrmala, Kleisti, Mežaparks, Mežciems, Pleskodāle, Purvciems, Pļavnieki, Teika, Torņakalns, Zasulauks, Ziepniekkalns, Zolitūde, Čiekurkalns, Čiekurkalns, Ķengarags Krasta, Šampēteris

Darba laiks

Atvērts

Pirmdiena: 8:00-20:30

Otrdiena: 8:00-20:30

Trešdiena: 8:00-20:30

Ceturtdiena: 8:00-20:30

Piektdiena: 8:00-20:30

Sestdiena: 8:00-20:30

Svētdiena: brīvdiena

Atrašanās vieta

Attēli 25