"VRK Travel", SIA

"VRK Travel", SIA

K.Barona 72, Rīga, LV-1001 vrktravel.com/
vrktravel.com/
Ceļojumi ar lidmašīnu

Ceļojumi ar lidmašīnu

Ceļojumi ar autobusu

Ceļojumi ar autobusu

Individuālie ceļojumu piedāvājumi

Individuālie ceļojumu piedāvājumi

Mūsu misija:

Visus spēkus ieguldīt, lai nodrošinātu ceļotājiem neaizmirstamu atpūtu, spilgtas atmiņas un labu garastāvokli. Mūsu darbinieki pārzina un mīl savu darbu. Mūsu menedžeri vienmēr pēta klientu atsauksmes, kas dod mums iespēju paplašināt tūrisma galamērķu piedāvājumus un paaugstināt piedāvāto pakalpojumu kvalitāti. Аutobusu tūres notiek ar ērtiem tūrisma klases autobusiem, kuri var pārvest no 7 līdz 70 pasažieriem. Еkskursijas vada sertificētie grupas vadītāji, augsti kvalificētie gidi ar lielu darba pieredzi. Mūsu klientu un partneru ērtībām mēs izmantojam IT tehnoloģijas. 2018.gadā esam radījuši elektronisko rezervēšanas sistēmu, pateicoties kurai mūsu klientiem un partneriem tagad ir iespēja „no mājam” veidot un rezervēt savu ceļojumu patstāvīgi.

Par mums:

VRK Travel SIA ir tūrisma operators un tūrisma aģents Latvijas un Lietuvas tirgū vairāk nekā 6 gadus. Ievērojot Ministru kabineta 26. 06. 2018. noteikumu par tūrismu Nr. 380, izpildīja visas nepieciešamas formalitātes un viens no pirmājiem saņema licenci tūroperatora pakalpojumu sniegšanai Nr. T-2018-4. Apdrošināšanas Akciju Sabeidrība BALTA nodrošināja mums apdrošināšanu. 18.04.2016 mēs esām reģistrēti Ekonomikas ministrijas TATO datu bāzē ar Nr. TATO 2016-14. Mes piedāvājām: Brīvdienu tūres, tūres pa Eiropu un uz eksotiskām valstīm. Kopumā piedāvājam vairāk nekā 100 galamērķus visā pasaulē (AAE, Albānija, Bulgārija, Beļģija, Čehija, Ēģipte, Francija, Grieķija, Gruzija, Horvātija, Izraēla, Igaunija, Indija, Itālija, Īslande, Krēta, Krievija, Kipra, Kuba, Malta, Maldīvu salas, Maroka, Madeira, Melnkalne, Maljorka ,Maurīcija, Norvēģija, Portugāle, Rumānija, Rodas sala, Spānija, Slovākija, Somija, Šrilanka, Taizeme, Turcija, Tanzānija, Ungārija, Ukraina, Vācija, Vjetnama).

Mūsu turpmākie mērķi:

Atrašanās vieta

Attēli 21

Raksts

pedeja_briza_celojumi_vrk_travel_sia

SIA "VRK Travel" – pēdējā brīža ceļojumi

Ne visiem patīk ilgi plānot savus atvaļinājumus un nopietni gatavoties ceļošanai. Pēdējā brīža ceļojumi ir tas, kas vajadzīgs spontāno ideju cienītājiem un piedzīvojumu meklētājiem. Arī tiem, kuriem darba specifika vai dzīvesveids neļauj savlaicīgi plānot atvaļinājumus, tā sauktie karstie ceļojumu piedāvājumi ir lieliska izdevība

Saistītie resursi